1 * hěvzdičkové apartmány v Lønstrup

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lønstrup. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, motelů a rezidencí přímo ve městě, nebo i v okolí Lønstrup, kde najdeme města Vester Vidstrup, Nørre Rubjerg, Sønder Rubjerg, Nørre Lyngby a Sønderlev.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Klitgården Apartment 

Foto: Klitgården Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Situated in central Lønstrup, just 200 metres from Lønstrup Beach, this property offers a self-catering apartment with free Wi-Fi. It has modern furnishings, along with bright and airy décor.

Pokoje

Apartmán (4 dospělí)
osoby1200 - 1200 DKK za noc

2. Klitgården Apartment II 

Foto: Klitgården Apartment II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Klitgården Apartment II is situated in Lønstrup and offers a terrace. The accommodation is 4 km from the Rubjerg Knude Lighthouse and has free WiFi. The apartment has 2 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher and a dining area.

Pokoje

Dvoupodlažní apartmán
osoby1150 - 1150 DKK za noc

Hotely v okolí Lønstrup

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Lønstrup jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Lønstrup. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Lønstrup.


3. Lyngby Mølle Holiday Apartment 

Foto: Lyngby Mølle Holiday Apartment
Lokalita: Løkken
Vzdálenost: 0.6 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
50 %

Located by a sandy North Sea beach, this spacious apartment includes a fully equipped kitchen, free Wi-Fi and free swimming pool access. The Lønstrup Cliff is a 15-minute drive away.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí a výhledem na moře
osoby500 - 700 DKK za noc

4. Holiday Home Lyngby 

Foto: Holiday Home Lyngby
Lokalita: Nørre Lyngby
Vzdálenost: 0.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Lyngby is set in Nørre Lyngby. Guests have access to free WiFi. The apartment has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher. The apartment offers a barbecue.


5. Brogaard Apartments 

Foto: Brogaard Apartments
Lokalita: Løkken
Vzdálenost: 3.9 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
84 %

Set just 1.5 km from Løkken Beach, these apartments feature private kitchen facilities and a private bathroom with shower. Central Løkken is a 4-minute drive away. All apartments have a seating area and a flat-screen TV.

Pokoje

Studio
osoby0 - 0 DKK za noc
Apartmán
osoby575 - 775 DKK za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby575 - 775 DKK za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: